اخبار

رئیس بنیاد مهدی موعود (عج) گلستان: طرح یاران موعود در ۳۰ مدرسه گلستان اجرایی شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد مهدی موعود (عج) در گلستان؛ حجت الاسلام علی اصغر خیرآبادی  در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گلستان اظهار کرد: بنیاد مهدی موعود (عج) در استان گلستان جنبه ستادی نداشت و بیشتر شبیه به کانون بود که توانستیم طی ۶ ماه گذشته طبق چارت سازمانی بنیاد مهدی موعود (عج) در مرکز این ستاد را در استان تشکیل دهیم.

وی افزود: یکی از مشکلاتی که بنیاد مهدی موعود (عج) در گذشته با آن درگیر بود گمنامی آن بود که با رایزنی و مکاتبات متعدد تلاش شد به استانداری و دیگر دستگاه ها معرفی شود.

حجت الاسلام خیرآبادی از انعقاد تفاهم نامه های متعدد با دستگاه ها و نهادهای مختلف در راستای ترویج مهدویت خبر داد و گفت: طی تفاهم نامه ای با حوزه علمیه خواهران قرار بر این شده تا کلاس های دوره تکمیلی مهدویت ویژه ۱۰ نفر از افرادی که دوره مقدماتی را طی کرده اند با حضور اساتیدی از قم برگزار شود.

وی افزود: همچنین تفاهم نامه ای با جامعه المصطفی منعقد شده تا از ظرفیت اساتید این مرکز با نگاه مهدویت و موضوع مذاهب مختلف بهره مند شویم.

رئیس بنیاد مهدی موعود (عج) گلستان گفت: طبق تفاهم نامه با صدا و سیمای استان گلستان برنامه ای تحت عنوان «تمنای وصال» با حضور کارشناسان و اساتید مهدویت ضبط و طی روزهای پنجشنبه و جمعه از صدا و سیمای استان گلستان پخش می شود.

وی ادامه داد: طبق تفاهم نامه با آموزش و پرورش استان گلستان برای نخستین بار طرح یاران موعود در ۳۰ مدرسه استان گلستان برگزار شد که بازتاب خوبی داشت.

حجت الاسلام خیرآبادی اظهار کرد: برگزاری برنامه سه شنبه های مهدوی به شکل سازمان یافته و منسجم در تمامی شهرستان های استان از دیگر برنامه های بنیاد مهدی موعود در گلستان بوده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یازده =

بستن