اخبار

نخستین جلسه شورای سیاست گذاری بنیاد مهدویت گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد مهدی موعود (عج) در گلستان، نخستین جلسه شورای سیاست گذاری بنیاد مهدویت گلستان با حضور نمایندگانی از سپاه نینوا گلستان، معاونت پرورشی آموزش پرورش استان، نماینده فرهنگی شهرداری، نماینده مرکز مدیریت حوزه های علمیه و اعضا و کارکنان بنیاد مهدویت استان تشکیل شد.

حجت الاسلام علی اصغر خیرآبادی، رئیس بنیاد مهدوی موعود در گلستان در این جلسه به ارائه گزار اقدامات بنیاد در سال 96 پرداخت و اظهار کرد: امید است با انعقاد تفاهمنامه بادستگاه های مختلف بنیاد مهدویت در گلستان به رشد مثبتی همراه باشد.

وی افزود: انتظار داریم در نهادها و ارگان ها هرگونه فعالیت مهدوی که در سطح استان انجام می شود از جمله نمایشگاه ، چاپ کتاب و … را با هماهنگی بنیاد مهدویت انجام دهند، همچنین اگر نهادها و ارگان ها مراجعه کنندگانی در زمینه برنامه های مهدویت دارند دارند این مراجعان را به سمت بنیاد مهدی موعود سوق دهند.

در این جلسه مقرر شد با توجه به ایجاد حساسیت نهادها در خصوص اعزام کارشناسان مهدوی هماهنگی لازم با بنیاد مهدویت انجام شود، همچنین هرگونه فعالیت های مهدوی با بنیاد هماهنگ شود، جلسات پرسش و پاسخ در مدارس و به خصوص گفتمان مهدوی در رابطه با دانش آموزان دبیرستانی بیشتر برگزار شود.

دوره های مهدوی ضمن خدمت برای کارکنان ادارات انجام شود وبا همکاری آموزش و پرورش و استانداری مقرر شد تشکیل کانون مهدویت استان گلستان هرچه سریعترشکل بگیرد، همچنین دوره های مقدماتی و تکمیلی اعزام مبلغان به مدارس راه اندازی شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

بستن