اخبار

بنیاد مهدی موعود(عج) گلستان و دانشگاه آزاد اسلامی گلستان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش روابط عمومی بنیاد مهدی موعود (عج) در گلستان، حجت الاسلام علی اصغر خیرآبادی در جلسه امضای تفاهم نامه با دانشگاه آزاد اسلامی گرگان اظهار کرد: در ایام نیمه شعبان 16 برنامه خیابانی با هزینه 250 میلیون تومان از سوی شهرداری به اسم امام زمان طراحی و اجرا شده که خروجی آن کف زدن به جای صلوات فرستادن بوده است.

وی با بیان اینکه ما به دانشجو اعتماد داریم، افزود: باورهایی که در دانشگاه وجود دارد و افرادی که نشر مباحث مهدویت می کنند باید از توانایی بالایی برخوردار باشند تا به سوالات ذهن دانشجو پاسخ دهد.

حجت الاسلام خیرآبادی اظهار کرد: معارف مهدویت و فرهنگ انتظار همواره با خرافه و شایعات همراه است و عقد این تفاهم‌نامه فرصتی خواهد بود تا با حضور کارشناسان با تجربه بنیاد فرهنگی مهدی موعود(ع) استان در دانشگاه‌ها علاوه بر زدودن این خرافه‌ها و توهمات از معارف اصیل در ترویج فرهنگ مهدویت گام برداریم.

رئیس بنیاد مهدویت در گلستان اظهار کرد: راه‌اندازی کانون مهدویت در دانشگاه با همراهی همه دانشگاهیان و به ویژه دانشجویان علاقه‌مند از اهداف این تفاهم‌نامه است که با اجرایی شدن آن دانشگاهیان بیش از پیش با فرهنگ انتظار آشنا خواهند شد.

وی ادامه داد: دفتر کانون مهدویت در دانشگاه باید حتما دارای دفتر باشد و ما برای این کار نیاز بهفضای مناسبی داریم.

حجت الاسلام علی طاهری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان در این جلسه اظهار کرد: همراهی با بنیاد فرهنگی مهدی(عج) را از وظایف دانشگاه می‌دانیم و راه‌اندازی دفتر کانون مهدویت افتخاری برای واحد گرگان است.

وی افزود: طاهری با بیان ضرورت توسعه فعالیت‌های مهدوی در واحدهای دانشگاهی استان اظهار کرد: با فعالیت خوب این کانون در واحد گرگان و تبدیل شدن آن به عنوان یکی از فعال‌ترین کانون‌های دانشجویی به زودی زمینه راه‌اندازی شعبات این کانون در واحدهای استان گلستان بررسی و اقدام خواهد شد.

در این جلسه همچنین محمدجواد زمانی از دانشجویان فعال رشته حقوق واحد گرگان به عنوان نخستین دبیر کانون مهدویت این واحد دانشگاهی معرفی و حکم خود را دریافت کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

بستن