اخبارفرهنگی و تبلیغی

گردهمایی مدیران منطقه3 بنیاد مهدی موعود (عج) کشور در گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد مهدی موعود (عج) در گلستان، گردهمایی مدیران منطقه 3 کشوری بنیاد مهدی موعود (ع) به میزبانی گلستان در گرگان برگزار شد.

در این گردهمایی حجت الاسلام علی اصغر خیرآبادی، رئیس بنیاد مهدی موعود (عج) گلستان به ارائه عملکرد استان پرداخت.

وی گفت: در زمانی که به عنوان مدیر این مجموعه در استان انتخاب شدم متوجه نبود ساختار تشکیلاتی و چارت سازمانی در استان شدم و تصمیم گرفتم به ساماندهی این بخش بپردازم.

حجت الاسلام خیرآبادی گفت: در حال حاضر چارت سازمانی بنیاد مهدویت در استان گلستان تشکیل شده و طی چندماه گذشته علاوه بر افتتاح دو مرکز در شرق و غرب استان گلستان، تفاهم نامه های همکاری متعدد با دستگاه ها و نهادهایی همچون آموزش و پرورش گلستان، سازمان تبلیغات اسلامی، دانشگاه آزاد گلستان، بهزیستی، حوزه علمیه بانوان و … منعقد شده است، همچنین جلسات فراوانی با روسای برخی از ادارات و نهادها مانند مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گلستان، فرمانداران غرب و شرق استان، شهردار مرکز استان و … برای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های مرتبط با حوزه مهدویت برگزار شد.

وی تصریح کرد: طی همکاری با صدا و سیمای گلستان برنامه ای تحت عنوان «تمنای وصال» ضبط و آماده شده که هفته ای دوبار ازصدا و سیمای گلستان پخش می شود.

حجت الاسلام خیرآبادی گفت: برگزاری طرح یاران موعود در مدارس گلستان، جشن ویژه نیمه شعبان، ساماندهی سه شنبه های مهدوی، برگزاری دوره های آموزشی برای مربیان مهدوی استان، گردهمایی مدیران مهدوی استان گلستان در مرکز تنها چند مورد از فعالیت های عظیمی است که در استان گلستان به انجام رسیده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 2 =

بستن